LHUB-ULB

Directiecomité

Dit is de samenstelling van ons directiecomité:

Image

Françoise Brancart

Kwaliteitsverantwoordelijke

francoise.brancart@lhub-ulb.be

François Bry

Peri-analytische verantwoordelijke

françois.bry@lhub-ulb.be

Francis Corazza

Diensthoofd Immunologie

francis.corazza@lhub-ulb.be

Frédéric Cotton

Diensthoofd Klinische Chemie

frederic.cotton@lhub-ulb.be

Maud Dresselhuis

Secretariaatsverantwoordelijke

maud.dresselhuis@lhub-ulb.be

Mohammed Fikri

IT Verantwoordelijke

mohammed.fikri@lhub-ulb.be

Béatrice Gulbis

Diensthoofd Hematologie (a.i.)

beatrice.gulbis@lhub-ulb.be

Anne Janssen

Directeur

anne.janssenbennynck@lhub-ulb.be

Vanessa Leclercq

Human Resources Verantwoordelijke

vanessa.leclercq@lhub-ulb.be

Delphine Martiny

Diensthoofd Microbiologie

delphine.martiny@lhub-ulb.be

Olivier Roels

Aankoop & Logistiek Verantwoordelijke

olivier.roels@lhub-ulb.be

Michel Toungouz

Medisch directeur

michel.toungouz@lhub-ulb.be

Nathan Ubfal

Financieel Verantwoordelijke

nathan.ubfal@lhub-ulb.be

Olivier Vandenberg

Onderzoek, Onderwijs en Technologische Innovatie Verantwoordelijke

olivier.vandenberg@lhub-ulb.be